60-lat--------------- sprawdź aktualności --------------jubileusz jubileusz

I Liceum Ogólnokształcące im. Heliodora Święcickiego w Międzyrzeczu

ul. Staszica 22b 66-300 Międzyrzecz

mail: lo_mcz@o2.pl

Home szkoła aktualności uczniowie różne

WITAMY WSZYSTKICH ODWIEDZAJĄCYCH NASZĄ STRONĘ !!!

Szczególnie pozdrawiamy absolwentów naszego liceum i gorąco zapraszamy do udziału w obchodach jubileuszu!

Sporo jednak zależy od was, drodzy koledzy i koleżanki, i to nie tylko od frekwencji. Pragniemy kontynuować dzieło rozpoczęte przez dra Jana Krajniaka, niezapomnianego psora, i przygotować ciąg dalszy monografii naszej szkoły. chcemy, aby  jego podstawą były teksty napisane przez was drodzy absolwenci.

Dlatego gorąco prosimy - roześlijcie wici, niech wieść o naszym jubileuszu rozejdzie się po świecie! niech dotrze szczególnie do tych, którzy nie wiedzieli o jubileuszy 50-lecia i nie dotarli, i było im przykro, i było im żal...

Stad płynie nasza druga gorąca prośba: przysyłające teksty - wspomnienia, zapamiętane sceny, wydarzenia, obrazy, dokumenty. Nie muszą to być teksty wielostronicowe, wręcz przeciwne. Chodzi o jak najwierniejsze, jak najpełniejsze oddanie atmosfery tamtych lat, ocalenie  naszego czasu od całkowitego zapomnienia, całkowitego zapoznania.

Forma dowolna podobnie medium: może być elektronicznie, może być tradycyjnie na papierze. Prosimy tylko o adres, telefon itp., byśmy mogli się skontaktować w razie potrzeby. termin: do 15 sierpnia!

Przysyłajcie też fotografie (z załącznikiem: liczba fotek + opis) zamieścimy je w monografii. planujemy również wielką wystawę fotograficzną na korytarzach naszej szkoły.

SPOTYKAMY SIĘ 15 PAŹDZIERNIKA 2005 ROKU.

SAMI ALBO ZE SWOIMI BLISKIMI.

PROGRAM JUBILEUSZU:

od godz. 900 do 1330 czynne będzie Biuro Zjazdu, w którym będzie można odebrać kartę wstępu na uroczystości w Hali Widowiskowo- Sportowej, znaczek zjazdowy oraz uzyskać wszelkie niezbędne informacje,

od godz. 10.00 będzie można spotkać się z nauczycielami, wychowawcami oraz zwiedzać szkołę i obejrzeć wystawę zdjęć „Z Przeszłości”;

godz. 1500 - Msza św. w kościele p.w. św. Jana Chrzciciela

godz. 16.00 - uroczysta akademia w Hali Widowiskowo- Sportowej

godz. 18.00 - Bal Absolwenta w Hali Widowiskowo- Sportowej.

WPISOWE - 100 ZŁ

wpłacamy na konto:

Oddział PKO BP w Międzyrzeczu

os.Centrum 1 66-300 Międzyrzecz

NR  95 1020 2036 0000 0702 0030 3990

Najpóźniej do 15 września, ale prosimy nie zwlekajcie do ostatniej chwili!

Prosimy o podanie roku ukończenia szkoły.

Panie prosimy o podanie nazwiska, z którym kończyły szkołę.

CZEKAMY NA WSZELKIE UWAGI I POMYSŁY.

adres pocztowy:

I Liceum Ogólnokształcące im.H.Święcickiego